Angry Birds Space

1.4.1

Kuşları PC'nizden uzaya gönderin

3.0

1

171.4k

Bu uygulamayı oyla

Angry Birds Space, bu küçük ve karizmatik kuşları uzaya fırlatma imkanını verebilmek için dünyadaki tüm bilgisayarlara ulaşıyor.

Bu küçük kuşlarla aylardır oynamaktayız ve ünlerini duymayan kalmadı ama yeni seviyeler yalnızca küçük değişikliklerden oluşuyordu; bu yüzden Rovio geliştiricileri bunu değiştirmeye karar verdiler, uzay boşluğu onlara oyunun özünü muhafaza ederken bize de bir deneyim sunma imkanını veriyor.

Uzayda olmak sizin kuşları etkileyen farklı yer çekimi güçlerini hesaba katmanızı sağlıyor ve ayrıca bu kuşlar da değiştirilmiş. Yeni bir ortam, yeni kuşlar, aynı heyecan verici teknik.

Şu an oyun bize eski versiyonlarda olduğu gibi 60 farklı seviye sunuyor ancak sonraki güncellemelerle yeni seviyeler ekleyecekler.

Bunun yanı sıra Angry Birds Space, belirli bir seviyeyi geçebilmeniz ya da bir başarıyı elde etmek için gerekli ekstra yıldızı alabilmenize yardım etmek için istediğiniz an kullanılabilecek yeni süper güçleri de içeriyor.

Oyun, grafikler açısından da ilerleme kaydetmiş. Ortamlar öncekilerden çok daha güzel ve detaylı, ayrıca yeni oyun fiziği de mükemmel.

Ve evet, her zaman olduğu gibi hedef ortamdaki garip yerlere yerleştirilmiş o yeşil domuzları öldürmek.

Angry Birds Space bize eğlenmek için mükemmel bir yol sunmaya devam ediyor. Olağanüstü bir oyun yapmışlar ve biz de uzun sure bunun zevkini çıkarabilmek ümidi ile oyunu alıyoruz.
Uptodown X